Visuele road trips die de kijker meenemen naar 'hun' realiteit en ver daarbuiten.

“Rode Boom brengt podiumwerk doorspekt met surreële en symbolische beelden. In het artistieke palet van Kurt Demey worden technieken uit de wereld van de illusie en het mentalisme verweven met dat van beeldend werk en performance.”

agenda

Datum

Project

Uur

Locatie

























































Ongekende Evidenties

2021

Festival Bouillez!, Bouillé-Saint-Paul (FR)

Festival du Village, Brioux-sur-Boutonne (FR)

Festival les Beaux Bagages, Le Creusot (FR)

2020

Théâtre Jacques Carat, Cachan (FR)

Oc d'lefte, Deerlijk (BE)

De Markthallen, Herk-de-Stad (BE)

Leietheater, Deinze (BE)

Cc De Borre, Bierbeek (BE)

Oc De Kleine Beer, Beernem (BE)

Cc Casino, Houthalen-Helchteren (BE)

La Salle Beckett, Tanger (MA)

Théâtre de l'Institut français, Meknès (MA)

Salle Bahnini, Rabat (MA)

Théâtre de l'Institut français, Agadir (MA)

Théâtre de l'Institut français, Essaouira (MA)

Théâtre de l'Institut français, Marrakech (MA)

La Rose des Vents, Villeneuve d'Ascq (FR)

Cc Leopoldsburg (BE)

Le Parapluie, Aurillac (FR)

Carrément à L'Ouest, Le Citron Jaune, Port St Louis (FR)

Cc De Warande, Turnhout (BE)

2019

Théâtre des Miroirs, Cherbourg (FR)

Théâtre municipal, Langres (FR)

La Comète SN, Châlons-en-Champagne (FR)

Théâtre Firmin Gémier / La Piscine, Antony (FR)

Le Manège SN, Reims (FR)

Espace Georges-Sadoul, St-Dié-des-Vosges (FR)

Théâtre Jean-Arp, Clamart (FR)

Théâtre de Jouy, Jouy-le-Moutier (FR)

L'orange Bleue, Eaubonne (FR)

Cc Knokke-Heist (BE)

Gc De Kroon, Bocholt (BE)

L’Entracte, Sablé-sur-Sarthe (FR)

Centre culturel Athéna, La Ferté Bernard (FR)

Le Théâtre, Laval (FR)

l'Avant Scène, Montfort-sur-Meu (FR)

CODI, Dinan (FR)

Cc De Steenoven, Herzele (BE)

Gentilly (FR)

Festival Le Printemps des Rues, Paris (FR)

Saint-Nazaire (FR)

Gc de Bosuil, Jezus-Eik (BE)

Nanterre (FR)

Zomer in De Mare, TAQA Theater De Vest (NL)

Les Ateliers Frappaz, Les Invites de Villeurbanne (FR)

La Phalène, Paris (FR)

Barbâtre (FR)

Saint-Gilles-Croix-de-Vie (FR)

Notre-Dame-de-Monts (FR)

Saint-Brevin-les-Pins (FR)

Mayenne Culture, Laval (FR)

Le Royal Festival, Spa (BE)

CHAC, Herve (BE)

Saint-Dié-des-Vosges (FR)

Théâtre Avant-Scène, Cognac (FR)

Antenne, Lyon (FR)

Espace d'Albret, Nérac (FR)

Festival Assemblage'S, Genève (CH)

Le Volume, Vern-sur-Seiche (FR)

Cc De Spil, Roeselare (BE)

Le Figuier Blanc, Argenteuil (FR)

Théâtre le Passage, Fécamp (FR)

La Maison du Théâtre et de la Danse, Epinay-sur-Seine (FR)

Cc Schoten (BE)

La Mouche, St-Genis-Laval (FR)

Le Déclic, Claix (FR)

La Salamandre, Vitry-le-François (FR)

Espace Gérard Philipe, Sartrouville (FR)

2018

Les Scènes du Jura SN (FR)

OCA, Bonneville (FR)

Digne-les-Bains (FR)

OMC, La Fare-les-Oliviers (FR)

Théâtre de la Maison du Peuple, Millau (FR)

Théâtre de Verre, Châteaubriant (FR)

Le Son du Fresnel, Beaucouzé (FR)

Pole culturel, Doué-la-Fontaine (FR)

Comité Layon, Chalonnes-sur-Loire (FR)

Le Champ de Foire, Saint-André-de-Cubzac (FR)

Espace culturel Treulon, Bruges (FR)

Carré d'Argent, Pontchâteau (FR)

Grain de Sel, Séné (FR)

Centre culturel Jacques Duhamel, Vitré (FR)

Scènes Mitoyennes, Caudry (FR)

Les Passerelles, Pontault-Combault (FR)

Cc De Schakel, Waregem (BE)

Cc De Adelberg, Lommel (BE)

Cc 't Schaliken, Herenthals (BE)

Cc Aartselaar (BE)

Cc Het Perron, Ieper (BE)

Cc de Brouckère, Torhout (BE)

Cc De Grote Post, Oostende (BE)

Maison de la Culture, Tournai (BE)

Cc Knokke-Heist (BE)

Cc Muze, Heusden-Zolder (BE)

Cc Asse (BE)

Cc Blankenberge (BE)

Le Volcan SN, Le Havre (FR)

C-mine, Genk (BE)

Cc Westrand, Dilbeek (BE)

Quai des Arts, Pornichet (FR)

Jardin de Verre, Cholet (FR)

La Pléiade, La Riche (FR)

L'intervalle, Noyal-sur-Vilaine (FR)

Espace L.S. Senghor, Le May-sur-Èvre (FR)

Cc Beringen (BE)

Cc Achterolmen, Maaseik (BE)

Cc Mechelen (BE)

Cc Het Gasthuis, Aarschot (BE)

Spikkerelle, Avelgem (BE)

Leu Tempo Festival, île de La Réunion (FR)

Capdenac (FR)

Festival Le Printemps des Rues, Paris (FR)

Act'art - action artistique et culturelle, Seine-et-Marne (FR)

La Rochette (LU)

Festival Onze Bouge, Paris (FR)

Scènes Rurales, Hexagone (FR)

Théâtre Jean-Vilar, Saint-Quentin (FR)

ArtiCulE, Brussel (BE)

Festival Le Grand Bain, Annecy (FR)

Festival des Tchafornis, Engis (BE)

Festival 48ème de Rue, Mende (FR)

Cc De Brouwerij, Koekelare (BE)

Le Fourneau, Brest (FR)

Centre culturel, Dinan (FR)

La Grande Passerelle, Saint-Malo (FR)

Maison de culture, Mérignac (FR)

Sainte-Savine (FR)

Mix'Arts, Grenoble (FR)

Le Kiwi, Ramonville Saint-Agne (FR)

Cergy (FR)

Festival Les Unes Fois d'un soir, Marchin (BE)

Théâtre du Cormier, Cormeilles-en-Parisis (FR)

L'Imprévu, Saint-Ouen-l'Aumône (FR)

Les Nymphéas, Aulnoy-lez-Valenciennes (FR)

Le Champilambart, Vallet (FR)

L'Atelier Culturel, Landerneau (FR)

Quai des Rêves, Lamballe (FR)

Le Triskell, Pont l'Abbé (FR)

L'estran, Guidel (FR)

Cc Houthalen-Helchteren (BE)

Le Channel SN, Calais (FR)

Cc Brugge (BE)

Théâtre de la Ville, Saint-Lô (FR)

CD de l'Orne, La Ferté-Macé (FR)

L'Avant Seine, Colombes (FR)

Pôle culturel, Conches-en-Ouches (FR)

Espace Lino Ventura, Garges-lès-Gonesse (FR)

Théâtre des Sources, Fontenay-aux-Roses (FR)

2017

Smells like circus Vooruit, Gent (BE)

Le Boulon, Vieux-Condé (FR)

Cc Den Blank, Overijse (BE)

Cc Ghybe, Poperinge (BE)

Agglo, La Porte du Hainaut (FR)

l'Asphodèle, Questembert (FR)

Cc Het Perron, Ieper (BE)

Kunstencentrum Kaleidoskoop, Mortsel (BE)

Cc de Werft, Geel (BE)

Cc Lokeren (BE)

Schouwburg Kortrijk (BE)

Gc Hoogstraten (BE)

Cc Zwaneberg, Heist-op-den-Berg (BE)

Cc Ter Vesten, Beveren (BE)

Cc Ter Dilft, Bornem (BE)

SN 61, Alençon (FR)

Cc Berchem (BE)

Cc Casino, Koksijde (BE)

Cc Het Bolwerk, Vilvoorde (BE)

Cc De Mol, Lier (BE)

La Méridienne, Luneville (FR)

Le Manège SN, Maubeuge (FR)

Cc Merksem (BE)

Gap (FR)

Aix-en-Provence (FR)

Loos (FR)

Castanet-Tolosan (FR)

La Villette, Paris (FR)

Épinal (FR)

Festival Viva Cité, Sotteville-lès-Rouen (FR)

Vire (FR)

Granville (FR)

Bernes (FR)

Caen (FR)

Cirque Plus, Brugge (BE)

Libourne (FR)

Cc De Plomblom, Ninove (BE)

Festival international des Arts de la rue, Chassepierre (BE)

Festival Les Rias, Quimperlé (FR)

Fêtes Romanes Wolubilis, Brussel (BE)

Cc De Zeepziederij, Bree (BE)

Cc Casino, Beringen (BE)

Suresnes (FR)

Cc Sint-Pieters-Woluwe (BE)

Melando, Pic Saint-Loup (FR)

Cc De Warande, Turnhout (BE)

Cc De Kruisboog, Tienen (BE)

Théâtre de la Renaissance, Mondeville (FR)

Cc De L!nk, Sint-Eloois-Winkel (BE)

Cc De Abdij, Geraardsbergen (BE)

Théâtre du Parc, Andrézieux-Bouthéon (FR)

La Rampe, Échirolles (FR)

Domaine d'O, Montpellier (FR)

Espace culturel Capellia, La Chapelle-sur-Erdre (FR)

La Maison de l'Art et de la Communication, Sallaumines (FR)

2016

Festival Simmerdeis, Drachten (NL)

Cc Ter Dilft, Bornem (BE)

Cc Kruispunt, Diksmuide (BE)

Cc Sint-Niklaas (BE)

Festival AY-ROOP, Rennes (FR)

La Villette, Paris (BE)

Cc De Mol, Lier (BE)

Reuring Festival, Purmerend (NL)

PERPLX, Kortrijk-Marke (BE)

Festival Chalon dans la Rue, Chalon-sur-Saône (FR)

Theater Terras, Amersfoort (NL)

Cirk! Aalst (BE)

Københavns Internationale Teater, Kopenhagen (DK)

Festival Le Chainon Manquant, Laval (FR)

Cc Gravenhof, Hoboken (BE)

Cc De Zeepziederij, Bree (BE)

Théâtre de Beaumont Hague, Beaumont-Hague (FR)

Cc Houthalen-Helchteren (BE)

Cc De Herbakker, Eeklo (BE)

Theater de Veste, Delft (NL)

Cc De Grote Post, Oostende (BE)

Cc de Spil, Roeselare (BE)

Cc 't Getouw, Mol (BE)

Cc Palethe, Pelt (BE)

Schouwburg Agnietenhof, Tiel (NL)

Cc De Kern, Wilrijk (BE)

Wij zijn mogelijk

2021

Lycée Gérard de Nerval, Luzarches (FR)

Lycée du Gué Tresmes, Congis-sur-Thérouane (FR)

Maison de quartier Jacques Brel, Villiers-le-Bel (FR)

Université Rennes 2 (FR)

Firmin Gémier / La Piscine, Châtenay-Malabry (FR)

La Passerelle, St. Brieuc (FR)

2020

Wintervuur, Antwerpen (BE)

La Villette, Parijs (FR)

Miramiro, Gent (BE)

Maison de la Culture, Amiens (FR)

Abbatiale, Bernay (FR)

2019

Cc De grote post, Oostende (BE)

Théâtre d'Arles (FR)

Schrijversfestival Steenwijk (NL)

Théâtre des Sources, Fontenay-aux-Roses (FR)

Wintervuur, Antwerpen (BE)

_____________________________

GARDEN OF CHANCE

2021

La Commanderie, Saint-Quentin-en-Yvelines (FR)

Play Mobile Festival, Théâtre de Châtillon (FR)

Théâtre de la Ville - Théâtre des Abbesses, Paris (FR)

CCAS Saint-Denis-de-Cabane (FR)

CCAS Les Chapieux, Bourg-Saint-Maurice (FR)

CCAS Morillon (FR)

CCAS Argentière (FR)

CCAS Corrençon-en-Vercors (FR)

CCAS Saint-Barthelémy-Grozon (FR)

CCAS Servières-le-Château (FR)

CCAS Montirin (FR)

Pavillon Noir CCN, Parc Jourdan, Aix-en-Provence (FR)

2020

L'Arc SN, Le Ceusot (FR)

2019

La Briqueterie, Paris (FR)

Festival d’Avignon (IN) Sujet à Vif / SACD (FR)

Théâtre de la Ville, Paris (FR)

Cerebro

2020

Cc Het Perron, Ieper (BE)

Cc De Ghybe , Poperinge (BE)

Cc Ter Vesten, Beveren (BE)

Cc Scharpoord, Knokke (BE)

Cc De Ster, Willebroek (BE)

Gc De Groene Meersen, Zedelgem (BE)

2019

Cc Ter Dilft, Bornem (BE)

Cc Zwaneberg, Heist-op-den-Berg (BE)

Cc Palethe, Pelt (BE)

Cc de Werft, Geel (BE)

Cc Beringen (BE)

Cc De Grote Post, Oostende (BE)

Cc Casino, Koksijde (BE)

Cc Het Bolwerk, Vilvoorde (BE)

Gc Forum, Wervik (BE)

Cc Lokeren (BE)

Cc Brugge (BE)

2018

Cc Den Blank, Overijse (BE)

Cc De Werf, Aalst (BE)

Casa Nova, Hoboken (BE)

Cultuurhuis Casino, Houthalen-Helchteren (BE)

Cc 't Getouw, Mol (BE)

Cc De Mol, Lier (BE)

Cc Sint-Niklaas (BE)

30CC, Leuven (BE)

_____________________________

GEHOORNDE MAN

2018

Cc De Plomblom, Ninove (BE)

Alkmaar (NL)

2017

Cc Zoetegem, Zottegem (BE)

Theater De Lawei, Drachten (NL)

Cc Ghybe, Poperingen (BE)

Gc De Markthallen, Herk-de- stad (BE)

Cc Nova, Wetteren (BE)

Cc Nieuwpoort (BE)

Cc Het Gasthuis, Aarschot (BE)

Cc Strombeek (BE)

La Brèche, Cherbourg (BE)

Mérignac (FR)

2016

Cc Blankenberge (BE)

Cc Het Perron, Ieper (BE)

L'Antichambre, Mordelles (FR)

Betton (FR)

Le Volume, Vern-sur-Seiche (FR)

Le Triptik, Acigné (FR)

Cc Gildhof, Tielt (BE)

Cc Theater Hemelhoeve, Brasschaat (BE)

Tiel (NL)

Cc Nova, Wetteren (BE)

Théâtre de Mons (BE)

Communauté d'agglomération de Marne et Gondoire, Bussy-Saint-Martin (FR)

Furies, Châlons-en-Champagne (FR)

Theater Diepenheim (NL)

Maastricht Universiteit (NL)

Cc De Adelberg, Lommel (BE)

Cc Beringen (BE)

Gc Forum, Wervik (BE)

Théâtre de l'Arc en Ciel, Rungis (FR)